Financování nemovitostí

FINANCOVÁNÍ NEMOVITOSTÍ

 

 

Realitní kancelář REALITY PRO TEBE pro Vás ve spolupráci s finančními institucemi v případě zájmu zajistí financování Vaší vysněné nemovitosti za zvýhodněných podmínek oproti běžně poskytovaným produktům.

 

Nemusíte se obávat, není v tom žádné „ale“. Pro klienty naší realitní kanceláře se nám podařilo vyjednat zvýhodněné úrokové sazby a poplatky.

V případě zájmu s Vámi budeme absolvovat veškeré kroky nutné ke splnění podmínek financování a zvýšíme tak pravděpodobnost úspěšného dokončení realitního obchodu k Vaší spokojenosti.

Pokud se však rozhodnete pro financování prostřednictvím Vámi vybraného finančního institutu, nic se pro naší vzájemnou spolupráci nemění a z naší strany nebudou učiněny žádné restriktivní kroky nebo jiná omezení. Je to Vaše volba a právo a my Vaše rozhodnutí akceptujeme. Nabízenou službou se jen snažíme pro Vás udělat maximum možného a proto nabízíme i možnost zajištění financování Vámi vybrané nemovitosti a umožnit Vám tak možnost získat případně výhodnější nabídku, než kterou Vám předložil Váš bankovní subjekt.

Pokud Vás naše nabídka zaujala a rádi by jste byli seznámeni s dalšími podrobnostmi, kontaktujte nás, velice rádi vše vysvětlíme.

IMG_20180707_175429