Odhad tržní ceny nemovitosti

Potřebujete tržní odhad ceny nemovitosti pro potřeby finančního vyrovnání mezi spolumajiteli, pro dědické řízení nebo pro prodej nemovitosti, aby jste měli představu za jakou prodejní cenu je možno Vaši nemovitost aktuálně prodat?

  

REALITY PRO TEBE pro Vás vypracuje odhad tržní ceny nemovitosti

Pokud prodáváte svoji nemovitost, vypracujeme pro Vás odhad tržní ceny Vaší nemovitosti na základě aktuální situace na trhu se zaměřením na reálnost prodeje, aby Vaše nemovitost zaujala potencionální kupce a tito na inzerci související s prodejem reagovali. V rámci naší následné prezentace nemovitosti mj. prostřednictvím inzerce, dne otevřených dveří apod. vyvineme maximální úsilí k vyhledání zájemce o koupi a poté Vás budeme zastupovat v rámci celého obchodního procesu.

Zdědili jste nemovitost? Potřebujete vyhotovit odhad tžní ceny pro potřeby dědického řízení? Vypracujeme pro Vás odhad tržní ceny Vaší nemovitosti pro potřeby dědického řízení na základě aktuální situace na trhu. Pokud se rozhodnete dotčenou nemovitost prodat prostřednictvím naší realitní kanceláře, tento odhad pro Vás vypracujeme zdarma.

Potřebujete se finančně vypořádat se spolumajiteli nemovitosti? Vypracujeme pro Vás odhad tržní ceny nemovitosti, resp. jednotlivých podílů na základě aktuální situace na trhu. Pokud se rozhodnete dotčenou nemovitost či podíl prodat prostřednictvím naší realitní kanceláře, tento odhad pro Vás vypracujeme zdarma.

 

Odhad tržní ceny nemovitosti