Pojištění nemovitostí

POJIŠTĚNÍ NEMOVITOSTÍ

 

Realitní kancelář REALITY PRO TEBE pro Vás ve spolupráci s institucemi zabývajícími se poskytováním pojištění v případě zájmu zajistí pojištění Vaší vysněné nemovitosti nebo domácnosti za zvýhodněných podmínek oproti běžně poskytovaným produktům.

 

Nemusíte se obávat, není v tom nic skrytého, žádné „ale“.... Pro klienty naší realitní kanceláře se nám podařilo vyjednat výhodné podmínky uzavření pojistných smluv.

V případě zájmu s Vámi budeme absolvovat veškeré kroky související s uzavřením požadovaného pojištění a úspěšně tak společně dokončíme realitní obchod k Vaší spokojenosti.

Pokud se však rozhodnete pro pojištění prostřednictvím Vámi zvoleného institutu poskytujícího pojištění, nic se pro naší vzájemnou spolupráci nemění a z naší strany nebudou učiněny žádné restriktivní kroky nebo jiná omezení. Rozhodnutí je vždy na Vás, my se jen snažíme pro Vás udělat maximum možného a proto nabízíme i zde uvedenou možnost.

Pokud Vás naše nabídka zaujala a rádi by jste byli seznámeni s dalšími podrobnostmi, kontaktujte nás, velice rádi vše vysvětlíme.

Výsledek obrázku pro insurance