Dobrý den, prodáváme byt a máme už kupce. Chtěli by jsme využít Vašich služeb ohledně přípravy smluv a dalších náležitostí, aby jsme měli jistotu, že vše proběhne v pořádku a my nepřijdeme o byt ani o peníze. Poskytujte také pouze tyto služby? zobrazit odpověď »

Dobrý den. Plánuji prodat rodinný dům (v blízkosti Kladna). Sleduji již delší dobu nabídky domů v inzerci a mám tak určitou představu za kolik bych mohl dům prodat. Můžete mi poradit jestli je moje představa reálná a jak při stanovování prodejní ceny postupujete? Děkuji za odpověď. zobrazit odpověď »

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jak je to s povinností předání PENB při prodeji nemovitosti, můžete mi poradit, děkuji moc. zobrazit odpověď »

Dobrý den, chtěl bych prodat byt na Kladně a nemám čas na soukromý prodej. Pokud bych se na Vás obrátil, jaké služby mi nabídnete a za jakou cenu? zobrazit odpověď »

Dobrý den, potřebovala bych vypracovat odhad ceny nemovitosti pro dědické řízení. Mohu se na Vás obrátit, poskytujete i tuto službu? Děkuji za odpověď. Petra K. zobrazit odpověď »