Proč využít realitní kancelář?

PROČ VYUŽÍT SLUŽEB REALITNÍ KANCELÁŘE?

Prodej nemovitosti je nejen důležitým životním rozhodnutím, ale také významnou finanční transakcí, u které očekáváme záruky, že o svou nemovitost ani o své finanční prostředky v průběhu procesu nepřijdeme. Obecně se jedná o časově náročný proces vyžadující plnění administrativních ad. souvisejících právních a finančních úkonů. S minimalizací rizik Vám jistě pomůže vhodný realitní makléř, resp. realitní kancelář, která Vás provede celým procesem, vypracuje Vám odhad tržní ceny nemovitosti v závislosti na aktuálním vývoji cen nemovitostí a navrhne marketingový plán jak Vaši nemovitosti za co nejvyšší cenu prodat. Při odhadu tržní ceny nemovitosti je důležité především zohlednit reálnou prodejní cenu související s danou lokalitou, nikoliv jen vypracovat odhad na základě cenových map.

 

Co nabízí realitní kancelář REALITY PRO TEBE?

  1. Vypracování odhadu tržní ceny Vaší nemovitosti zdarma (Kladno a okolí, ostatní lokality dle domluvy)

Pokud prodáváte svoji nemovitost, vypracujeme pro Vás odhad tržní ceny Vaší nemovitosti na základě aktuální situace na trhu se zaměřením na reálnost prodeje, aby Vaše nemovitost zaujala potencionální kupce a tito na inzerci související s prodejem reagovali. V rámci naší následné inzerce realitní makléř vyvine maximální úsilí k vyhledání zájemce o koupi a poté Vás bude provázet či zastupovat v rámci celého procesu.Související obrázek

Pokud hledáte nemovitost ke koupi, realitní makléř pro Vás bude monitorovat realitní trh a bude pro Vás hledat Vámi požadovanou nemovitost. Realitní makléř bude samozřejmě Vaším společníkem po celou dobu procesu nejen hledání, ale také následné koupě, až po reálné převzetí nemovitosti.

Pokud jste jako kupující nebo prodávající již v jednání se zájemcem a požadujete pouze administrativní podporu (vyřizování záležitostí na úřadech, předávání nemovitosti apod.) a právní služby (smlouvy, finanční úschova atd.), můžete se na nás s důvěrou obrátit, zajistíme pro Vás vše potřebné za zvýhodněné finanční plnění.

Nebudeme-li schopni ve sjednaném období klientovi vyhledat nebo nabídnout nemovitost z naší databáze, oslovíme jiné realitní kanceláře a ve vzájemné spolupráci se ji pro Vás pokusíme vyhledat společně. Pro nás jste VY KLIENT na prvním místě a ctíme motto, že realitní služba je především službou klientovi.

 

  1. Minimalizace skrytých rizik je naším standardem

Realitní kancelář REALITY PRO TEBE svým klientům nabízí pouze smlouvy oboustranně vyvážené a oboustranně zavazující, které vyjma standardních ujednání zahrnují také sankční poplatky eliminující rizika a jasně definující časové a finanční plnění oboustranných závazků. Naše smlouvy se tak stávají věrohodnými a určujícími pro obě smluvní strany a svým obsahem jsou zcela jednoznačným vyjádřením garance, že prodávající hodlá prodat a kupují koupit, aniž by byl vytvořen prostor pro spekulativní neplnění dohodnutých podmínek. Preferujeme jasné a srozumitelné formulace a především si vážíme poctivých klientů, kteří do spolupráce vstupují s jasnými a čistými úmysly. Pokud zjistíme, že se u klienta vyskytují příznaky jakéhokoliv podvodného nebo jinak závadného jednání, s klientem okamžitě ukončíme spolupráci. Našim zájmem je zastupovat poctivé klienty, nikoliv pouze plnit zakázky bez ohledu na budoucí důsledky.

Jak prodávajícím, tak kupujícím doporučujeme nechat si zkontrolovat nabízenou nemovitost odborníkem, který je schopen zjistit skutečný stav nemovitosti a významně tak snížit riziko výskytu skrytých i zjevných vad. Minimalizujete tím případné budoucí právní nebo finanční spory. TVýsledek obrázku pro czech moneyuto službu vám v případě vážného zájmu pomůžeme zajistit.

Veškerá finanční plnění související s kupní cenou jsou naší realitní kanceláří realizována pouze prostřednictvím advokátní úschovy. Jiné možnosti vyrovnání kupní ceny považujeme za rizikové, a proto nejsou z naší strany standardně nabízeny ani využívány. Veškeré finanční toky jsou naší realitní kanceláří akceptovány výhradně bezhotovostně prostřednictvím bankovních převodů.

 

  1. Administrativa a smluvní jednání

Realitní kancelář REALITY PRO TEBE pro Vás zajistí veškerá potřebná jednání zahrnující vyřizování administrativních záležitostí na úřadech a u poskytovatelů služeb a samozřejmě pro Vás vypracuje veškerou smluvní dokumentaci. Ve zkratce zde uvádíme základní smluvní dokumenty:

 

V případě zájmu Vám realitní kancelář REALITY PRO TEBE zajistí u svých spolupracujících společností pojištění nemovitosti a nabídne financování její koupě za zvýhodněných finančních podmínek.