Prodej nemovitostí

PRODEJ NEMOVITOSTÍ

 

 

Realitní kancelář REALITY PRO TEBE pro Vás zajistí kompletní obchodní servis týkající se prodeje nebo koupě nemovitosti.

Zajistíme pro Vás inzerci na nejefektivnějších realitních serverech, veškerý právní a administrativní servis a budeme Vám nápomocni po celou dobu realitních obchodu. Vypracujeme pro Vás odhad třžní ceny nemovitosti zohledňující reálnou prodejní cenu a marketingový plán prodeje Vaší nemovitosti.

S NÁMI ZÍSKÁTE PRODEJEM VAŠÍ NEMOVITOSTI MAXIMUM

Nabízíme nejnižší provize v regionu

Po prodeji nemovitosti Vám vyplatíme zpětný bonus ve výši 10% z provize .... více informací zde

Jaká je výše PROVIZE naší realitní kanceláře?

JEDNA Z NEJNIŽŠÍCH V RÁMCI REGIONU NAŠÍ PŮSOBNOSTI. Výši provize stanovujeme na základě prodejní ceny nemovitosti a především na základě dohody s klientem - neřídíme se tabulkami, ale zdravým rozumem s ohledem na typ nemovitosti a její reálnou prodejnost.

Hodláte prodat Vaši nemovitost? Ověřte si výši provize u konkurenčních realitních kanceláří a zavolejte nám pro porovnání - budete příjemně překvapeni nabídkou výše provize - s naší nízkou provizí bude Vaše nemovitost pro zájemce o koupi finančně zajímavější a Vy navíc po prodeji nemovitosti získáte navíc zpětný bonus.
 

IMG_20180701_172111

Rozhodli jste se, že si svoji nemovitost koupíte nebo prodáte sám? Nic proti Vašemu rozhodnutí nenamítáme, ale věnujte raději pozornost následujícím řádkům.

Nemovitost většina z nás nekupuje ani neprodává každý den. Při realitním obchodě je nutné splnit řadu zákonných povinností a posloupností, a především zajistit, abychom v rámci realitního obchodu nic nezanedbali.

Mnoho z nás v dnešní době přemýšlí a zvažuje, zda využít služeb realitní kanceláře či nikoliv, zda zkusit nemovitost prodat nebo koupit sám. Na internetu působí řada společností nabízejících inzerci a smluvní dokumentaci za relativně příznivou cenu, jejich kvalita a ochrana smluvních stran je však často diskutabilní. Zvažte proto také všechna rizika, která se za koupí nebo prodejem nemovitosti bez odborných znalostí této problematiky skrývají. Zde je několik otázek k zamyšlení...

Proč o tom zde píšeme? Chceme Vám ukázat, že úspora finančních prostředků za provizi realitní kanceláře nemusí být vždy tou skutečnou úsporou, jakou jste očekávali.

Ani realitní kancelář není schopna zajistit na 100%, že některá ze smluvních stran nic neskrývá, ale může tato rizika minimalizovat, nebo smluvně ošetřit, aby jste na svých právech nebyli kráceni a Vaše práva byla právně vymahatelná.

I přes všechny zde uvedené argumenty jste rozhodnutí prodat nemovitost sami bez realitní kanceláře? Nejsme rozhodně proti, vyzkoušejte prodat svou nemovitost sami. Pokud by jste však v průběhu prodeje byli na pochybách a zjistili jste, že nastává problém, obraťte se na nás s důvěrou a můžeme společně najít to nejvhodnější řešení.

Pokud si přivedete zájemce o koupi nebo prodej Vaší nemovitosti, můžeme se za individuální ceny dohodnout případně pouze na vypracování smluvní dokumentace, nebo na zajištění financování či pojištění. Naše dveře jsou pro Vás stále otevřené.