Pronájem nemovitostí

PRONÁJEM NEMOVITOSTÍ

 

Vlastníte nemovitost a hodláte ji pronajmout? Realitní kancelář REALITY PRO TEBE pro Vás (majitele nemovitosti) ZDARMA vyhledá na základě Vašich požadavků nejvhodnějšího zájemce o pronájem Vaší nemovitosti.

Hledáte pronájem? Kontaktujte nás a budeme pro Vás monitorovat realitní trh, abychom zvýšili Vaše šance na vyhledání pronájmu dle Vašich požadavků.

Realitní kancelář REALITY PRO TEBE  pro Vás samozřejmě také v rámci smluvní spolupráce zajistí kompletní servis spočívající v zajištění odpovídající smluvní dokumentace a vyřídí veškeré náležitosti spojené s předáním, resp. převzetím nemovitosti k užívání.

 

IMG_20180701_184224

Pokud zvažujete, že pronájem nemovitosti uskutečníte bez realitní kanceláře, nic proti Vašemu záměru nenamítáme, přečtěte si však následující řádky.

Pronájem nemovitosti v souladu s platným občanským zákoníkem je výrazně usměrňován, především v oblasti smluvních ujednání týkajících se práv a povinností nájemce a pronajímatele. Související smlouvy je nutné uzpůsobit v souladu s platnými právními normami a především se vyvarovat neplatných ustanovení. Nájemci jsou v dnešní době považováni za stranu, které je zákonem zaručena vyšší právní ochrana, což však pro majitele pronajímaných nemovitostí přináší řadu úskalí spojených s omezenou možností výpovědi nájemní smlouvy a především s případnou vymahatelností finančních plněním. Nájemní smlouva by tedy měla zajistit nejen práva, ale především také povinnosti obou smluvních stran a narovnat tak v rámci legislativních možností postavení obou stran, tedy jak nájemníka, tak pronajímatele.

V dnešní době mnoho z nás přemýšlí a zvažuje, zda využít služeb realitní kanceláře, anebo zda si nemovitost pronajme vlastním přičiněním bez zprostředkovatele. Zvážili jste všechna rizika, která jsou s pronájmem nemovitostí vlastními silami spojena a znáte dobře svá práva a povinnosti? Než se rozhodnete pronajmout svoji nemovitost vlastními silami, zkuste si odpovědět na následující otázky...Výsledek obrázku pro house rent

Rozhodnutí je pouze na Vás, ale zvažte, zda není spolupráce s realitní kanceláří přeci jen výhodou. Ani realitní kancelář není schopna zajistit na 100%, aby některá ze smluvních stran plnila své smluvní závazky, ale může tato rizika minimalizovat, nebo smluvně ošetřit, aby jste na svých právech nebyli kráceni a Vaše práva byla právně vymahatelná.

Pokud jste vlastníkem nemovitosti, kterou hodláte pronajmout, nájemce pro Vás vyhledáme ZDARMA. Pro Vás jako vlastníka nemovitosti nebude spolupráce s naší realitní kanceláří znamenat žádné finanční výdaje. Naopak zvýšíme Vaše šance a zkrátíme čas potřebný na vyhledání vhodného nájemce. Svěřte nám svou nemovitost a my se o vše potřebné postaráme.

I přes všechny zde uvedené argumenty jste rozhodnutí pronájem uskutečnit sami bez realitní kanceláře? Nejsme proti, pokud si však přeci jen nejste zcela jisti, obraťte se na nás s důvěrou a můžeme společně najít to nejvhodnější řešení.

Pokud si přivedete zájemce o pronájem Vaši nemovitosti nebo naopak budoucí nájemce přivede majitele nemovitosti, kterou by si rád pronajal, můžeme se za individuální ceny dohodnout případně pouze na vypracování smluvní dokumentace. Naše dveře jsou pro Vás stále otevřené.