Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí makléře Ing. Martin Styblík" odpovídá 9 nabídek.

Změnit parametry vyhledávání

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Městská část

Další vlastnosti

Pronájem garáže 22m², Kladno Rozdělov

Pronájem garáže 22m², Kladno Rozdělov

REZERVOVÁNO - Exkluzivně nabízíme k dlouhodobému pronájmu garáž (zastavěná plocha 22m², užitná plocha cca 20m²) v Kladně Rozdělově v komplexu garáží v ulici U Cihelny. Garáž postavená v blízkosti hlavní silnice u nově postaveného obchodu Lidl je vyklizená a připravena pro nového..

Lokalita: U Cihelny, Kladno2 250 Kč za měsíc

Pronájem garáže s elektřinou, 14m², Kladno

Pronájem garáže s elektřinou, 14m², Kladno

Exkluzivně nabízíme k dlouhodobému pronájmu garáž na Kladně v komplexu garáží v ulici Bellevue. Přístup ke garáži zabezpečen trojím uzamčením (vjezdová brána na dálkové ovládání, vrata od objektu, vrata od garáže). V garáži k dispozici elektřina (světlo a zásuvka), vrata plechová..

Lokalita: Bellevue, Kladno2 250 Kč za měsíc

Prodej bytu 2+kk, 42m², Kladno, ul. Na růžovém poli

Prodej bytu 2+kk, 42m², Kladno, ul. Na růžovém poli

Exkluzivně nabízíme k prodeji bytovou jednotku 2+kk umístěnou v sedmém nadzemním podlaží kompletně revitalizovaného bytového domu na Kladně v ulici Na růžovém poli. Lokace bytového domu je výhodná svoji polohou nejen blízkostí obchodních center (Oáza, Stop Shop, Tesco atd.) a dobrou občanskou..

Lokalita: Na růžovém poli, Kladno - Kročehlavyrezervováno

Prodej zrekonstruovaného bytu 2+1 s velkou terasou, Praha, ul. Evropská, 102 m²

Prodej zrekonstruovaného bytu 2+1 s velkou terasou, Praha, ul. Evropská, 102 m²

Hledáte bydlení v Praze nebo byt pro pronájem s velkou terasou? Exkluzivně nabízíme k prodeji velice hezkou zrekonstruovanou bytovou jednotku 2+1, resp. 3+1 s rozlehlou terasou a sklepem v Praze Veleslavíně v ulici Evropská. Celková plocha bytu včetně terasy je cca 102 m². Bytová jednotka..

Lokalita: Evropská 114/121, Praha - Veleslavín8 490 000 Kč

Prodej rodinného domu, 150m², Kladno, ul. Zd. Hanuše

Prodej rodinného domu, 150m², Kladno, ul. Zd. Hanuše

Uvažujete o koupi rodinného domu na Kladně? Naše nabídka Vás jistě osloví. Za cenu bytové jednotky nabízíme k prodeji patrový rodinný dům s pozemkem o celkové výměře 358m² na Kladně v ulici Zdeňka Hanuše. Rodinný dům o dispozici 3+1 nabízí vnitřní užitnou plochu cca 150 m² (včetně sklepních..

Lokalita: Zd. Hanuše, Kladno - Dubí4 490 000 Kč

Prodej bytu 3+1, cca 68m², Praha  Chodov, ul. Doubravická

Prodej bytu 3+1, cca 68m², Praha Chodov, ul. Doubravická

Exkluzivně nabízíme k prodeji velice hezky zrekonstruovaný byt 3+1 v Praze Chodově v ulici Doubravická v kompletně revitalizovaném bytovém domě. Byt o celkové podlahové ploše 67,49m² byl od roku 2017 postupně rekonstruován a nabídne tak novému majiteli velice krásné a příjemné bydlení. Jedná se o..

Lokalita: Doubravická, Praha - Chodov6 290 000 Kč

Prodej rodinného domu 7+1+garáž, Praha - Hostivař

Prodej rodinného domu 7+1+garáž, Praha - Hostivař

Exkluzivně nabízíme k prodeji vlastnický podíl k řadovému rodinnému domu v Praze Hostivaři v ulici Brumovická. Součástí domu o dispozici 7+1 (podlahová plocha cca 210m² ) je šatna s vestavnými skříněmi, dvě koupelny, dvě samostatné toalety, technická místnost, sklepní prostor, garáž a půda..

Lokalita: Brumovická, Praha - Hostivař16 000 000 Kč

Pronájem komerčního pozemku cca 700m², Kladno

Pronájem komerčního pozemku cca 700m², Kladno

Exkluzivně nabízíme k pronájmu volné prostory na komerčním pozemku o výměře cca 400 a 300 m² na Kladně v městské části Motyčín. Pozemek využitelný pro skladování materiálu, parkování vozidel (dodávky, nákladní vozidla, autobusy, stavební technika, zemědělská technika atd.). Areál oplocený,..

Lokalita: Jar. Seiferta, Kladno20 Kč za m2/měsíc

Prodej pozemku - trvalý travní porost, 827m², Nosálov - Libovice

Prodej pozemku - trvalý travní porost, 827m², Nosálov - Libovice

Exkluzivně nabízíme k prodeji pozemek o výměře 827 m² v katastrálním území Libovice dislokovaný mezi obcemi Příbohy a Brusné (2). Pozemek nacházející se v nádherné chráněné krajinné oblasti Kokořínsko je svým charakterem (trvalý travní porost), lokací a okolní přírodou vhodný například pro..

Lokalita: Nosálov - Libovice390 000 Kč