Slovo majitele společnosti

SLOVO MAJITELE SPOLEČNOSTI

                                                                                               Slovo majitele společnosti

 

Na základě osobních dlouholetých zkušeností s investováním finančních prostředků do nemovitostí a letitým studiem posloupností realitní činnosti a zvyklostí jsem se rozhodl, že vytvořím realitní kancelář, která bude svým přístupem ke klientům výjimečná.

Realitní kancelář REALITY PRO TEBE jsem založil z několika zásadních důvodu. Prvním cílem je obnovit důvěru veřejnosti vůči realitním kancelářím a to nikoliv nepodloženými sliby a prohlášeními nebo kritikou jiných subjektů, ale konkrétní činností s jasnými výsledky. Hlavním cílem je spokojený klient. Cílem realitní kanceláře REALITY PRO TEBE není pouze profit ve formě provize (přestože je velice důležitá a umožňuje nám existovat), ale především již zmíněná spokojenost klienta.

Jak hodlám výjimečnost realitní kanceláře REALITY PRO TEBE dosáhnout? Přístupem ke klientovi a nastavenými standardy činnosti realitní kanceláře.

      

Mezi hlavní standardy činnosti realitní kanceláře REALITY PRO TEBE náleží:

 

V čem je realitní kancelář REALITY PRO TEBE výjimečná především?

Ve třech základních náležitostech souvisejících s poskytovanými službami:

 

  1. Co slíbím musím splnit
  2. Co řeknu musí být pravda
  3. Co udělám, za to odpovídám

Zvažujete prodej nebo pronájem nemovitosti? Kontaktujte nás a uděláme vše, abychom společně Vaši nemovitosti prodali za nejvyšší možnou cenu.

Kde nás najdete? Na Kladně v ulici Osvoboz. pol. vězňů 340 (od Finančního úřadu doleva směrem na hlavní třídu (ulici T. G. Masaryka) přes závoru. Zelený dům na jehož roku je prodejna Žabka)

Fotografie pobočky