Smluvní dokumentace

REALITY PRO TEBE - Smluvní dokumentace

  

Prodej nemovitosti je nejen důležitým životním rozhodnutím, ale také významnou finanční transakcí, u které očekáváme záruky, že o svou nemovitost ani o své finanční prostředky v průběhu procesu nepřijdeme. V tomto ohledu je nejdůležitější součástí realitního obchodu smluvní dokumentace, která určuje a definuje podmínky transakce a povinnosti jednotlivých stran. S minimalizací možných rizik Vám pomůže naše realitní kancelář a to prostřednictvím propracované smluvní dokumentace vytvořené na míru danému realitnímu obchodu, která bude minimalizovat možná rizika a zajišťovat plnění smluvních ujednání.

  

Minimalizace skrytých rizik je naším standardem

  

Jak prodávajícím, tak kupujícím doporučujeme nechat si zkontrolovat nabízenou nemovitost odborníkem, který je schopen zjistit skutečný stav nemovitosti a významně tak snížit riziko výskytu skrytých i zjevných vad, přestože zjevné vady uvádíme vždy ve smluvní dokumentaci. Minimalizujete tím případné budoucí právní nebo finanční spory. Tuto službu vám v případě vážného zájmu pomůžeme zajistit.

  

Administrativa a smluvní jednání

  

Realitní kancelář REALITY PRO TEBE pro Vás zajistí veškerá potřebná jednání zahrnující vyřizování administrativních záležitostí na úřadech a u poskytovatelů služeb a samozřejmě pro Vás vypracuje veškerou smluvní dokumentaci. Ve zkratce zde uvádíme základní smluvní dokumenty:

  

ABLONA - VÝLOHA 2